İndirimler

Kanada Eğitim Günleri: Kanadalı okullar ile Türkiye’deki öğrencileri buluşturmayı hedefleyen bir fuardır. Kanada Eğitim Günlerine özel indirimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Katılım Sağlayan İlk 100 Öğrenciye Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Hayalleri Kanada olan öğrencilerimize ilk desteği Kanada Kültür Merkezi olarak sunuyoruz. Eğitim süreci boyunca başvurunuzu ve işlemleriniz Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanları tarafından gerçekleştiriliyor.

Detaylı bilgi almak için 14-15 Martta Kanada Eğitim Günlerinde Kanada Kültür Merkezini ziyaret etmeyi unutmayın.

Katılımcılara Özel Göçmenlik Uygunluk Testi

Kanada Eğitim Günlerine katılım sağlayan ve Kanada Göçmenlik Uygunluk testine girmek isteyen kişilere özel olarak gerçekleştiriyoruz.

Kanada göçmenlik uygunluk testine katılmak için 14-15 Mart 2020 tarihinde Harbiye Hilton Otel’deki Kanada Eğitim Günlerine katılmayı unutmayın!

Toronto School Of Management’dan Kanada Eğitim Günlerine Özel Burs!

 Kanada’nın en iyi kolejleri arasında yer alan Toronto School Of Management, Kanada Eğitim Günlerine özel Türkiye’deki öğrencilere benzersiz olanaklar sağlıyor.

4500 Kanada Dolarından başlayan ücretlerle eğitim programlarına kayıt olabilirsiniz.

Kanada Eğitim Günleri İçin Dil Okullarında %25’e Varan İndirimlerle Kayıt Olun

Kanada Eğitim Günleri katılımcılarına özel olarak sunulan %25’e varan indirimlerle kayıt olma fırsatı sizi bekliyor! 14-15 Mart tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerine katılmayı unutmayın!Bir yanıt yazın