Katılımcılar

 

 

Kanada’yı Bir Bilene Sorun!

Canada Edu Days Katılımcı Okullar

Kanada liseleri, dil okulları, kolejler ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Canada Edu Days’e katılmak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

ILAC Language School

Toronto ve Vancouver gibi önemli lokasyonda yer alan ILAC dil okulları, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok program sunuyor.

Quest Language Academy

Kanada’nın en seçkin okulları arasında yer alan Quest dil okullarıyla Kanada Eğitim Günlerinde tanışma fırsatını yakalayın.

Sprachcaffe Plus 

Başta Kanada olmak üzere dünyanın birçok farklı noktasında eğitim imkanı sunan Sprachcaffe dil okulları 14-15 Mart tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerinde!

LSI Dil Okulları

Dünya’nın en popüler dil okulları arasında yer alan LSI: Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak için Kanada Eğitim Günlerinde!

University Of Canada West

British Columbia eyaletinde yer alan üniversite; Başarılı eğitim programlarını Türkiye’deki öğrencilerle paylaşmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

Algonquin College

Kanada’nın en başarılı kolejleri arasında yer alan Algonquin Collegel sizlerle tanışmak için 14-15 Mart tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerinde!

Braemar College

 Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer alan Braemar College, Kanada Eğitim Günlerinde!

Conestoga College

Conestoga College, Türkiye’deki Öğrencilere Özel Fiyatlarla Kanada Eğitim Günlerinde!

Durham College

Kanada’nın seçkin kolejlerinden Durhan College, 14-15 Mart tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerinde!

Fanshawe College

Kanada’nın en başarılı kolejleri arasında yer alan Fanshawe College, Kanada Eğitim Günlerinde!

Seneca College

Kanada’nın en seçkin kolejleri arasında yer alan Seneca College, Kanada Eğitim Günleri için İstanbul’da!

Upper Madison College 

Kanada’nın en iyi liseleri arasında yer alan Upper Madison, Kanada’da eğitim fırsatlarını tanıtmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

Niagara College

Niagara College’ın sunduğu eşsiz programları kaçırmamak için 14-15 Mart tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerine katılmayı unutmayın!

George Brown College

Kanada’nın en önemli kolejleri arasında yer alan George Brown College, Türkiye’deki öğrencilere özel fırsatlar sunmak için Kanada Eğitim Günlerinde!

 

Red River College

20.000’i aşkın öğrencinin eğitim aldığı Red River College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor.

 

Humber College

50.000’i aşkın öğrencisiyle eğitim imkanları sunan Humber College, Canada Edu Days’e özel olarak İstanbul’a geliyor!

 

St Lawrence College
1967 yılında kurulan St Lawrence College, birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış, Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer almaktadır.

Toronto School of Management

İşletme ve yöneticilik alanında öğrencilere eğitim programları sunmaktadır. Kendinize değer katmak ve tüm dünya’da geçerli olan bir diploma sahibi olmak için tercih edebilirsiniz.

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen ve tamamen ücretsiz bir eğitim etkinliğidir. Kanadalı okul yetkilileriyle, Türkiye’deki öğrencileri buluşturmayı hedefleyen Kanada Eğitim Günleri, 19-20 Ekim tarihlerinde Harbiye, Hilton Otelde!

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada’da eğitim almanın birçok avantajı vardır. Özellikle belli programlara katıldığınızda eğitim süresince çalışma izni, eğitim sonrasında göçmenlik hakkı sunuyor olması en önemli sebeptir. Kanada günlerine katılacak olan üniversiteler, kolejler ve diğer okul yetkileriyle bu konuyu bire bir görüşme şansına sahip olacaksınız.Kanada günleri süresi boyunca eşsiz fırsatlardan yararlanarak, eğitim yaşamınıza bir adım önde başlayabilirsiniz.

Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir!

Kanada Eğitim günleri öğrencilere birçok avantajlı programın kapılarını açmaktadır. Sadece eğitim maliyetleri olarak değil, avantajlı eğitim programları sayesinde eğitim sonrasında öğrencilere tanınan birçok hak vardır.

Özellikle akademik eğitim programları sonrasında sunulan: Kanada’da Çalışarak Eğitim ve Eğitim Sonrasında Göçmenlik hakkı öğrencilerin ilgisini çeken programlardan birisidir. Kanada günlerine katıldığınız takdirde aklınızdaki soruları okul yetkililerine bire-bir yöneltme şansına sahip olacaksınız.

 Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla:

Kanada Eğitim Günleri süreci boyunca birçok farklı eğitim programı hakkında merak ettiğiniz soruya yanıt bulabileceksiniz. Kanada günlerine katılım sağlayan okulların yetkilileri ile bire bir görüşme şansı elde edeceksiniz.

Aklınızdaki sorulara birince elden yanıt alacak, okul hakkında merak ettiğiniz tüm soruları birinci elde sorma fırsatı yakalayacaksınız.

Kanada Günleri 19-20 Ekim tarihlerinde, Harbiye-Hilton Otel’de başlayacaktır. Saat 12:00 ile 18:00 arasında katılım sağlayabilirsiniz.

Kanada Eğitim Günlerine Katıl; Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın! 

Kanada günlerine katılım sağlayacak öğrencilere ilk destek Kanada Kültür Merkezinden! Canada Edu Days süresi boyunca: Kanada Eğitim Günlerine katılan öğrencilerden Eğitim Danışmanlık Ücreti Alınmayacaktır. (**Sadece Katılımcı Okullar İçin Geçerlidir.)

Kanada Eğitim Günleri; Kanadayı Bir Bilene Sorun!

Neden Kanada Eğitim Günlerine Katılmalıyım ?

İyi bir eğitim kişinin yaşamını tamamen değiştirebilir. Kanada Günlerine katılım sağlayan okulların tamamı; Tüm dünya’da geçerliliği bulunan ve hangi ülkede olduğunuza bakılmaksızın saygın bir programdan mezun olmuş olacaksınız. Kanada günlerinde aklınızdaki soruları okul yetkililerine sorarak yanıt bulabilecek, eşsiz fırsatlardan yararlanacaksınız.

Bunun yanı sıra eğitim programlarının YÖK denkliği olması, Türkiye’de geçerli eğitim ve iş deneyimi sunuyor olmasının avantajları vardır.

Yurtdışı eğitimde çoğu zaman öğrencilerin en büyük kaygıları gidecekleri okuldur. Okulu tam anlamıyla tanımadan eğitim alma fikri birçok kişiye uzak gelmektedir.

Kanada Günlerine katılım sağladığınız takdirde; Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına birinci elden ulaşma şansı elde edeceksiniz.

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi Tarafından Organize Edilmektedir. 

Kanada Kültür Merkezi, faaliyete geçtiği günden itibaren birçok öğrencinin Kanada’da eğitim alması konusunda profesyonel destek sağlamıştır.

Türkiye’deki öğrencilerle, Kanada’daki okulların buluşturmak amacıyla bu etkinlik organize edilmiştir.

*Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir.

*Ücretsiz danışmanlık hakkı kazanmak için online başvuru yapılması gerekmektedir. (Sadece Kanada günlerine katılım sağlayan öğrencileri kapsar.)

 

Kanada Eğitim Günleri; 12-13 Ekim Tarihlerinde İstanbul, Taksim Divan Otel’de!

Ücretsiz Ön Kaydınızı Yaptırın; Özel İndirimden Yararlanın.

Kanada’da Çalışarak Eğitim Almak İster Misiniz ?

İlk Başvuran 1000 Kişiden 5 Kişiye Çekiliş İle IELTS Hediye! Bu Hediyeden Yararlanmak İçin Yerinizi Şimdiden Ayırtın!

Kanada Eğitim Günlerine katılarak; Kanada’da eğitim, çalışma ve göçmenlik hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bire bir sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.


 Bir yanıt yazın